Zo, die 40 dagen bloggen zitten erop. Missie geslaagd? Helemaal, vind ik.
De laatste tijd lukte het bloggen me niet goed. Mijn woorden waren een beetje zoek, ik noem het geen writer’s block maar het leek er wel wat op. 40 dagen bloggen lijkt dan een uitdaging die ik niet ga volbrengen. Maar ik weet van mezelf: schrijven doet schrijven, en zo werkte het ook nu weer bij mij.
Ik ging ook weer meer blogs lezen en meer reageren (zowel bij anderen als bij mezelf), hoewel dat de laatste twee weken toch weer wat op zijn gat ligt. Komt deels ook doordat het voorjaarsseizoen in het wielrennen volop aan de gang is. Komt wel weer goed.
Stopt het dan hier? Ha, als je dat gehoopt had: pech. De 40 dagen bloggen zorgden voor een golf aan inspiratie, en ik heb nog behoorlijk wat onderwerpen in mijn kladboekje staan om over te schrijven. Dus doe ik voorlopig door zoals ik bezig ben. Misschien niet dagelijks, maar veel zal het toch niet schelen.
En dan nog de hamvraag: vond ik het leuk? Jahaaaaa ik heb me goed geamuseerd! Dat is nog het belangrijkste toch? Voelde het als een verplichting? Nee, helemaal niet. Ik heb niet moeten worstelen of vechten tegen mezelf om elke dag een blogbericht geplubliceerd te krijgen. En zelf vind ik de kwaliteit van mijn dagelijkse blogberichten helemaal OK. Ik schrijf zoals ik het gewoon ben, lange blogberichten als ik daar zin in heb of als het nodig is, en wissel af met kortere berichten zoals ik het gewoon ben (zoals de #wedraaiendoor-reeks, of berichten met foto’s waar niet altijd veel worden bij hoeven).
En ik hoop dat jullie het ook leuk vonden!
Je hebt dat toch maar mooi gefixt! Mij lukt het schrijven tegenwoordig minder (net als het lezen, al ben ik daar nu toch gestart geraakt en zit ik intussen aan boek 4), maar ik laat het nog niet los en het komt daar ook wel weer goed.
Het was gewoon leuk weer wat meer van je te horen, maar hoofdzaak blijft natuurlijk dat je er zélf plezier in moet hebben. Blijf dus lekker doen wat goed voelt.
Goed gedaan!
Ik vond het zeker leuk om lezen. Maar ik doe het je nooit na. Ik kan niet goed om met verplichtingen voor mezelf, maar jij ervaarde het als superleuk voor jezelf, dan doe je toch gewoon verder! Je onderwerpen waren gevarieerd en dat is fijn. Maak er gerust 80 dagen bloggen van. En tegenwoordig lijken mijn reacties te lukken. Ik moet er wel aan denken dat ik het anders moet doen, maar dat is goed voor mijn geheugen
Knap gedaan Anne deze blogstreak van 40 dagen. Fijn dat het je goed deed. Ik heb wel wat korte blogs niet of diagonaal gelezen. Als een blogger meer publiceert dan kies ik er de voor mij favoriete onderwerpen uit. Kwestie van tijdgebrek ook.
Zelf ga ik nooit zoveel publiceren achter elkaar. Ook uit tijdgebrek omdat ik niet makkelijk schrijf.
Het was helemaal top. Ik heb er erg van genoten. Veel en lang schrijven is aan mij niet besteed. Dus lezen bij een ander.
Ik vond het leuk. Ik lees en bekijk je berichten graag!
Fijn dat het je zo goed afging! Er is alleszins wat meer schwung in blogland door gekomen, heel fijn!
Zijn de veertig dagen nu al voorbij? Wat is dat snel gegaan… Ik heb echt genoten van je blogverhalen. Zo fijn om te lezen dat ze jou ook motiveren en inspireren om ermee door te gaan. Joepie, want ik ben fan!
Strever, LOL. Je bent te snel, het is wel nog geen Pasen hé.
Ik ga er niet geraken tegen zondag, want nu nog maar bericht 33 gepubliceerd. Niettemin vond ik het ook leuk om weer te schrijven.
Graag gelezen ook hier. Ik vind het niet erg dat je nog inspiratie over hebt.
Je hebt het toch maar mooi gedaan! 40 dagen achtereen bloggen doe ik je niet na. Ik snap wel dat je (tijdelijk) even door je inspiratie heen bent. Maar die is zo weer terug!
Ik vond het ook tof om hier vaker te lezen en om zelf mee te doen. En tof dat je nog veel inspiratie hebt!