Doorgaan naar inhoud
Menu
Satur9's World
  • Home
  • Wie
  • Waar
  • Contact
  • Privacybeleid
  • Insta-links
  • Leeslijst
Satur9's World

Tasjes!

Geplaatst op 29 augustus 201429 augustus 2014

Eén van mijn eerste naaiprojectjes, mijn derde, zo blijkt, was een simpele boodschappentas. Gemaakt uit een leuk stofje, gekocht bij Stoffen Artevelde. Een deel van de lap heb ik nog, ik gebruik hem voor kleine projectjes. Zakjes, een houder voor Lies haar Kindle.

Mijn boodschappentas is populair bij Sophie, mijn collega met wie ik samen in de bakvissenbokaal zit. Gaat ze boodschappen doen in de Carrefour op de Dampoort (nog altijd het vuil Geebeetje in mijn hoofd, maar het is toch wat beter dan vroeger), vraagt ze vaak om mijn “champignonnekes” om haar boodschappen terug mee naar de Kleindokkaai te zeulen.

Dus rijpte het idee in mijn hoofd: ik maak haar ook eens een boodschappentasje! In een leuk stofje en al. Dus zo geschiedde. Geen champignonnekes maar balonnekes, die ik vorig jaar bij Le Chien Vert gekocht had. Ik maakte er meteen ook een envelopzakje bij om de boodschappentas in te steken, met een Kamsnapje erin.

DSC_3977

DSC_3978

DSC_3981

Om het een klein beetje spannend te houden, probeerde ik nog eens iets nieuws uit: de French seam. Zo is dat boodschappentasje mooi afgewerkt en zie je binnenin geen rafelende stof.

(en het is niet dat ze mijn champignonnekes niet meer mag gebruiken hoor!)

DSC_3985

Lies, ook wel een zwakje hebbend voor tassen en tasjes, zag de boodschappentas en ooooohde dat ze ook wel zoiets wou. Dus maakte ik hetzelfde maar ietsje anders: de oren wat langer, een dubbele gevoerde tas. Buitenkant een overschot linnen (dat strijkt zo goed, ge ziet dat wel aan de foto’s), binnenkant balonnekes in andere tinten. Schoon, of niet?

DSC_3964

DSC_3965

Om het ook hier wat spannend te houden, heb ik het tasje mooi afgewerkt met twee rijtjes zigzagsteken.

DSC_3972

Dit delen:

  • Klik om te delen op Facebook (Wordt in een nieuw venster geopend) Facebook
  • Klik om te delen op WhatsApp (Wordt in een nieuw venster geopend) WhatsApp
  • Klik om op Pinterest te delen (Wordt in een nieuw venster geopend) Pinterest
  • Klik om te delen op X (Wordt in een nieuw venster geopend) X
  • Klik om dit te e-mailen naar een vriend (Wordt in een nieuw venster geopend) E-mail
  • Klik om op LinkedIn te delen (Wordt in een nieuw venster geopend) LinkedIn
  • Klik om af te drukken (Wordt in een nieuw venster geopend) Print

Vind ik leuk:

Vind-ik-leuk Aan het laden...

Verwante Berichten:

  • Naaien voor beginners – 3
  • Week in beeld – week 36
  • Week in beeld – week 34
  • Terugblik… (7)
  • Week in beeld – week 16

Zeg het eens?Reactie annuleren

Recente reacties

  • MelodyK op Van dag tot dag (7)
  • trissewizz op Van dag tot dag (7)
  • willyfotoblog op Van dag tot dag (7)
  • rietepietz op Listen Like Thieves #wedraaiendoor
  • Jan K. alias Afanja op Listen Like Thieves #wedraaiendoor

Categorieën

  • Bloggen
  • Categorie vergeten
  • Creatief
  • Familie
  • Fietsen en wandelen
  • Foto's
  • Gent
  • Lekker
  • Leven en liefde
  • Lezen en luisteren
  • Reizen
  • Toogpraat
  • Ziek

Tagcloud

#projectblogboek #satur9sphotochallenge #wedraaiendoor 40 dagen bloggen 1000 vragen aan jezelf borstkanker breien camper camperlife corona destelbergen dilemma dilemma's fietsen foto challenge frankrijk gastblog gastblogger Gent haken holiday kanker lievegem lililove metastase naaien ontheroadagain op reis ottolove photo challenge pipalove Sint-Amandsberg tdf throwback thursday tour de france vakantie verjaardag vriendenboekje waarschoot week in beeld ziek zomer zonsondergang zonsopgang zou je liever?

Archief

Meta

  • Login
  • Berichten feed
  • Reacties feed
  • WordPress.org

Abonneer je op dit blog d.m.v. e-mail

Voer je e-mailadres in om je in te schrijven op dit blog en e-mailmeldingen te ontvangen van nieuwe berichten.

Voeg je bij 102 andere abonnees

Volg Satur9's World

Voeg je bij 102 andere abonnees
©2025 Satur9's World | Aangedreven door SuperbThemes
Menu
Satur9's World
  • Home
  • Wie
  • Waar
  • Contact
  • Privacybeleid
  • Insta-links
  • Leeslijst
 

Reacties laden....
 

    %d