Doorgaan naar inhoud
Menu
Satur9's World
  • Home
  • Wie
  • Waar
  • Contact
  • Privacybeleid
  • Insta-links
  • Leeslijst
Satur9's World

Simplicity 1616

Geplaatst op 28 juni 201427 juni 2014

Op de blog Behind the Hedgerow zag ik een rokje naar het patroon Simplicity 1616, en dat zag ik zelf ook wel zitten. Als cadeautje voor 8 maanden rookstop kocht ik het patroon.

Ik had al een tijdje een leuk tricotje van bij Stoffen Artevelde, en de twee leken me een perfect match! En of ze dat waren! En of dit een zalig patroon is!

Ik ging voor view C maar wilde het wel wat eenvoudiger houden (voor mij liefst niet al te veel frullen, liflafjes, krulletjes… hoe simpeler, hoe liever ik het heb), de voorkant mocht gewoon in 1 stuk.

Tekenen, knippen, stof knippen, en simpel dat dat was maat, gewoon 2 stukken in het dubbel. Aan elkaar naaien, zoompje erin en je hebt een rokje!

DSC_2710

Wat dit voor mij een zalig rokje maakt, is dat ik het supermooi vind met een buikband die je dubbel vouwt. Je kan er ook mee gaan variëren: de band korter maken zodat je hem niet dubbel hoeft te vouwen. Meer stof gebruiken voor het rokje en wat fronsen. Enzovoort enzovoort. Een hit, wat mij betreft. Volgende versie mag een maatje kleiner, en dan is het perfect!

DSC_2720

DSC_2717

 

DSC_2715

Tijdens het naaien merkte ik op dat er een beetje glitter zit in de ovalen op het stofje. Gelukkig heel subtiel. Bling bling!

 

 

Dit delen:

  • Klik om te delen op Facebook (Wordt in een nieuw venster geopend) Facebook
  • Klik om te delen op WhatsApp (Wordt in een nieuw venster geopend) WhatsApp
  • Klik om op Pinterest te delen (Wordt in een nieuw venster geopend) Pinterest
  • Klik om te delen op X (Wordt in een nieuw venster geopend) X
  • Klik om dit te e-mailen naar een vriend (Wordt in een nieuw venster geopend) E-mail
  • Klik om op LinkedIn te delen (Wordt in een nieuw venster geopend) LinkedIn
  • Klik om af te drukken (Wordt in een nieuw venster geopend) Print

Vind ik leuk:

Vind-ik-leuk Aan het laden...

Verwante Berichten:

  • Simplicity 1616 rokje
  • Satur9 maakt: Seamwork bloes en rokjes
  • Colette patterns – Mabel rokje
  • Babyrokje en -kleedje
  • Een zotte verzameling naaisels

Zeg het eens?Reactie annuleren

Recente reacties

  • MelodyK op Van dag tot dag (7)
  • trissewizz op Van dag tot dag (7)
  • willyfotoblog op Van dag tot dag (7)
  • rietepietz op Listen Like Thieves #wedraaiendoor
  • Jan K. alias Afanja op Listen Like Thieves #wedraaiendoor

Categorieën

  • Bloggen
  • Categorie vergeten
  • Creatief
  • Familie
  • Fietsen en wandelen
  • Foto's
  • Gent
  • Lekker
  • Leven en liefde
  • Lezen en luisteren
  • Reizen
  • Toogpraat
  • Ziek

Tagcloud

#projectblogboek #satur9sphotochallenge #wedraaiendoor 40 dagen bloggen 1000 vragen aan jezelf borstkanker breien camper camperlife corona destelbergen dilemma dilemma's fietsen foto challenge frankrijk gastblog gastblogger Gent haken holiday kanker lievegem lililove metastase naaien ontheroadagain op reis ottolove photo challenge pipalove Sint-Amandsberg tdf throwback thursday tour de france vakantie verjaardag vriendenboekje waarschoot week in beeld ziek zomer zonsondergang zonsopgang zou je liever?

Archief

Meta

  • Login
  • Berichten feed
  • Reacties feed
  • WordPress.org

Abonneer je op dit blog d.m.v. e-mail

Voer je e-mailadres in om je in te schrijven op dit blog en e-mailmeldingen te ontvangen van nieuwe berichten.

Voeg je bij 102 andere abonnees

Volg Satur9's World

Voeg je bij 102 andere abonnees
©2025 Satur9's World | Aangedreven door SuperbThemes
Menu
Satur9's World
  • Home
  • Wie
  • Waar
  • Contact
  • Privacybeleid
  • Insta-links
  • Leeslijst
 

Reacties laden....
 

    %d